1. Omgevingsvergunning
De start van het heiwerk is formeel een handeling waarvoor de omgevingsvergunning dient te zijn verstrekt. Partijen hebben dus belang bij een tijdige aanvraag en zullen contact houden met de gemeente inzake de verstrekkingsdatum.
2. Goedgekeurde tekeningen en berekeningen
Eveneens voordat met het heien kan worden begonnen, moeten de goedgekeurde constructietekeningen en berekeningen van de gemeente op het werk aanwezig zijn.
3. Attesten en certificaten
Tenslotte zal de aannemer tijdig de benodigde attesten en certificaten aan de bouwbegeleider overhandigen. Het gaat hier hoofdzakelijk om de heisystemen en apparaten en machines.
4. Aanvulling V&G plan
Indien het heiwerk wordt uitbesteed aan een onderaannemer, dan zal het V&G plan uitvoering van de hoofdaannemer moeten worden aangevuld met die van de onderaannemer. Hieruit dient te blijken dat zal worden gewerkt met een (goed)gekeurde heistelling. Ook eventuele verkeersmaatregelen dienen te worden aangegeven.